Учителі та учні Лісівського НВК щиро вітають учня 9 класу Петровича Олександра. 13 грудня в районному будинку культури відбулося нагородження спортсменів Дубровиччини. Олександр отримав грамоти з першості Рівненської області з футболу 2015 року за І місце та ІІІ місце. Ми гордимося нашим спортсменом. Так тримати Сашко!

Переглядів: 445 | Додав: 7777 | Дата: 22.12.2015 | Коментарі (0)

Турнір з шашок та шахів

29 листопада відбувся турнір з шашок та шахів. У школі №1 м. Дубровиця зібралося багато учасників з майже усіх сіл району. Змагання відбулися в найкращих умовах. Приємно те, що учасники Лісівського НВК посіли також призові місця. Так учень 9 класу Грицюк Ярослав отримав грамоту за І місце на другій дошці з шашок. Ще один дев’ятикласник – Тюхтій Дмитро отримав грамоту за ІІІ місце на першій дошці з шахів. Окрилені успіхом, наші учні не залишають тренувань з шахів та ... Читати далі »

Переглядів: 529 | Додав: 7777 | Дата: 22.12.2015 | Коментарі (0)