День мистецтва

31 травня у пришкільному таборі «Веселка» проходив День мистецтва.

Розпочався день із організаційної лінійки, де діти були ознайомлені про план роботи на день, після чого була проведена ранкова зарядка.

В цей день вчитель мистецтва Гура Ірина Анатоліївна провела цікавий та музикальний майстер-клас гри на паперових стаканчиках. Діти із задоволенням виконували всі вказівки вчителя, і навіть спробували створити свої імпровізаційні музичні біти. Після чого учні прийняли участь у веселих змаганнях на кмітливість, спритність та уважність. На завершення змагань деякі учні, за умовами гри, мали змогу трішки підкріпитися. Учні весело провели час. За результатами підрахованих балів перемогла дружба.

Крім учнів 5 - 8 класів, цікаво провели цей день й учні початкових класів. Під керівництвом вчителів початкової школи Пилипчук Оксани Володимирівни та Пилипчук Анатолія Володимировича діти милувалися красою природи рідного краю, вчилися ставити палатку та частували себе смачненькими шашличками. Діти були у захваті та отримали багато позитивних емоцій.

Переглядів: 458 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0