Слава нині і повік!
Моя Україна - широкі простори,
Поля і левади, долини і гори,
Молитва і пісня, і слово натхнення,
Наш труд і талант,
Україно, - для тебе.

В Лісівському НВК відбулося ряд заходів присвячені Дню Соборності України, святу, яке щорічно відзначається в день проголошення Акту - возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 році.

Для учнів та вчителів була підготовлена та проведена лінійка, на якій було згадано основні історичні події цього свята.

Вчителі початкової школи підготували та провели квест «Що ти знаєш про Україну?» для учнів 1-4 класів. Він мав 4 станції: «Символіка», «Казкова», «Відомі українці», «Відкрий для себе Україну». Учні були поділені на дві команди «Козачата», «Барвінчата». Діти активно приймали участь під час виконання завдань.

З метою поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу для учнів 8-9 класів була проведена історична гра «Розквітай прекрасна Україна!». Учні були поділені на три команди. Вони мали змогу перевірити свої знання в різних галузях та намагалися дати якомога більше правильних відповідей.

Переглядів: 465 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0