День спорту

31 травня вчитель біології, Жученя Світлана Григорівна, провела для учнів 6 – 8 класів цікавий КВК з елементами театрального мистецтва. Учні були поділені на дві команди. Кожна з команд отримала завдання придумати назву та девіз: «Іскра», «Сірничок». КВК складався з 8 завдань. Учні із азартом виконували завдання. Найбільше командам сподобалося завдання з використання артистичних здібностей. За результатами перемогу здобула команда «Сірничок», але кожна команда отримала солодкий приз.

Для учнів 1-4 класів вчителі провели спортивні змагання. Вони підготували цікаві завдання та естафети. Учні були поділені на команди, але учасники час від час змінювалися. Перед змаганнями діти зробили розминку. Крім естафет вчителі підготували веселі ігри. Діти були задоволені, тому що всі були переможцями.

Переглядів: 442 | Додав: 7777 | Рейтинг: 5.0/1