День вчителя
                                                                                                                       Осіннє небо, вмите журавлями,
                                                                                                   Осіннє свято - тихе і святе.
                                                                                                                   Учителько! Ви - світлий образ мами,
                                                                                                        Дитячих доль відлуння золоте.

Кожного року в школах відзначають професійне свято День працівника освіти.

Цей день був і залишиться назавжди для кожного учителя, викладача, сивочолого ветерана педагогічної праці, кожної родини радісним та всенародним святом.

День вчителя, мабуть, найулюбленіше свято не тільки самих вчителів, а й учнів, оскільки в цей день вони можуть відчути себе вчителем. Це день квітів, привітань, яскравих стінгазет та святкових концертів, які готують учні.

Цікаво і весело пройшло в останній день вересня в нашій школі святкування Дня учителя. Зранку учні зустрічали вчителів теплими посмішками, гучними оплесками та щирими словами привітань. Традиційно у цей день був запроваджений день учнівського самоврядування.

Закінчився день цікавим концертом, що підготували учні для вчителів. На свято були запрошені ветерани педагогічної праці Грицюк Олена Олександрівна, Кузло Раїса Яківна, Чудінович Степан Петрович, Грицюк Галина Федорівна, Кузло Марія Олексіївна, Мосійчук Катерина Василівна, які віддали свій багатющий досвід і знання своїм учням. В цей день їх вітали учні, яким вони порадували частинку своїх знань, не тільки словами вдячності, а й теплими подарунками.

Теплими, щирими вітаннями, дзвінким співом учні школи вітали своїх наставників, учителів та техпрацівників.

Вчительський колектив дуже дякує своїм любим учням за подароване на учительський день свято!

Переглядів: 485 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0