День захисту дітей

01 червня 2017 року з самого ранку у пришкільному таборі «Веселка лунала весела музика, було чутно дитячий сміх.

В цей день в сільському клубі традиційно проводилося свято дитинства «Дитинство наше золоте», присвячене Міжнародному дню захисту дітей. На свято завітали не тільки учні школи, але й вихованці дитячого садочка.

Під час свята пролунали дитячі голосочки, які розповіли вірші, учні початкових класів підготували казку «Пан Коцький». Був проведений міні - урок з музики за участю дитини-інваліда Колошинського Оскара, активного учасника шкільних та районних конкурсів музичного спрямування. Також учні приєдналися до благодійної акції виготовлення сувенірів для дітей-інвалідів.

На завершення свята був проведений конкурс малюнків на асфальті «Мир дітям на планеті Земля».

За активну участь в підготовці та проведення свята діти отримали солодкі подарунки.

Переглядів: 423 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0