День знань

1 вересня 2017 року в Лісівському НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ» відбулося свято Першого дзвоника.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже з нього починається незвіданий, цікавий, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Гарний настрій, веселі посмішки і тепла атмосфера родинного свята панували на лінійці.

Свято першого дзвоника пройшло урочисто, було багато побажань школярам від директора школа Кузло Л.К. та гостей свята.

Під час урочистостей вчителька початкових класів Салівонова Людмила Іванівна із батьківських рук прийняла 9 першокласників, які на шкільній лінійці стали повноправними членами шкільної родини. Від першокласників прозвучала урочиста обіцянка якою вони запевнили всіх, що будуть добрими, чемними і старанними учнями.

Урочистості з нагоди святкування початку нового навчального року закінчились веселим закличним дзвоником, який сповістив всіх про початок нового навчального року.

Крім цього в школі були проведені перші уроки на теми: «Україна на карті Європи», «З Україною в серці», «Все, що рідне, хай нам буде найдорожче і святе, рідна віра, рідна мова, рідний край наш над усе»,«Пізнаємо Європу разом».

Переглядів: 427 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0