Екскурія до історико-краєзнавчого музею с. Лісове

14 вересня членами еколо-краєзнавчого гуртка «Рідне Полісся» під керівництвом Лящук Ліни Іванівни, було відвідано історико-краєзнавчий музей, який знаходиться у Лісівському сільському будику культури. Співробітники музею ознайомили з експозиціями: старовинними речами жителів села Лісове, виробами  місцевих умільців, фотографіями перших тутешніх будинків. Незабутні враження залишили грамоти і світлини хор-ланки «Світоч», керівником якого був колишній директор СБК Грицюк Федір Олександрович. Ще приємно вразила картина з казковими героями, яку намалював на стіні випускник нашого НВК Грицюк Євген Ярославович.

Така екскурсія дає змогу дізнатися краще про історію, культуру, звичаї рідного краю, визначає в подальшому успіх процесу формування особистості, її світогляду і загального розвитку. Любов до Вітчизни починається з любові до рідного краю – місця, де людина народилася і провела дитячі роки свого життя. Рідне село слід розглядати як соціокультурний, філософський та психолого-педагогічний феномен,  який містить потенціал для розвитку особистості та соціалізації дитини в шкільні роки. Ще з давніх часів українці навчали дітей любити і берегти свою землю.  Адже людина – це дзеркало свого народу, середовища, в якому вона проживає. Так і зараз, треба виховувати у дітей почуття любові до рідного села, оспівуючи всю його красу: багатство і родючість землі, красу природи, людей – трудівників. Щоб правильно сприймати сьогодення, діти повинні знати історію свого краю, його народу. Зв’язок минулого з сучасним і з мрією дитини вирости в щасливому майбутньому, допоможе зрозуміти і полюбити рідний край.

Переглядів: 473 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0