Гра-змагання «Збережи себе і своє життя!»

Не за горами тепла пора року. Прокинеться природа і в свою чергу прокинуться комахи і тварини, які при укусі можуть завдати великої шкоди здоров`ю людини. Тому нам потрібно бути ознайомленими з небезпекою, наслідками, а також невідкладною допомогою при укусах отруйних тварин і комах. З цією метою 3 березня було проведено практичне заняття, гра-змагання «Збережи себе і своє життя!» під керівництвом учителя біології та основ здоров`я Лящук Ліни Іванівни.

Мета заходу:

- ознайомити учнів з причинами отруєння при укусі;

- дати загальні уявлення про небезпеку та наслідки, які виникають від укусів отруйних тварин та комах;

- вчити діяти за алгоритмом при наданні першої допомоги від укусів комах та тварин;

- розвивати спостережливість, виховувати почуття відповідальності за життя       людини, почуття взаємодопомоги.

Учні з великим задоволенням виконували подані їм завдання і тому з користю провели час.

Переглядів: 468 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0