"Козацький гарт"

14 жовтня українці відзначають День українського козацтва,  День захисника України та день Покрови Пресвятої Богородиці. З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань…

У рамках відзначення цих свят було проведено з молодшими школярами пізнавально - конкурсна година «Козацькому роду нема переводу», на якій учні ознайомилися з періодом козаччини, звичаями, традиціями козаків. Хлопчики та дівчатка під час конкурсів продемонстрували  сміливість, силу  та розум.

Серед учнів 5-8 класів відбувся конкурс «Козацький гарт», який проходив під гаслом «Козацька держава – наша гордість і слава!».

Учні були поділені на команди, які змагалися у вправності, спритності та фізичній витривалості, продемонстрували козацький вишкіл, бойовий дух та вміння злагоджено працювати в команді.

Свято козацтва пройшло яскраво й цікаво, а всі переможці нагороджені грамотами.

Переглядів: 458 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0