17:59
Літньо мовний табір у Лісівському НВК

У період з 30 травня по 03 червня на базі школи розпочав свою роботу літній табір з іноземної мови (англійської) для учнів середньої  ланки, 5-6 класів. Його метою є зацікавлення учнів іноземними мовами, забезпечення якісного навчання і практичного застосування іноземних мов учнями, удосконалення розмовної іноземної мови, подолання мовного бар’єру, поєднання навчання із захопливим відпочинком, отримання мотивації для подальшого удосконалення знань з іноземної мови.

Під час проведення мовного табору учні були поділені на два загони. Кожен із загонів вибирав свого капітана, назву та девіз загону.

Діти покращували свої знання з англійської мови. Вся діяльність табору проводилася у відповідність до затвердженого плану роботи. Робота табору розпочиналася з ознайомленням завдань на день. Після цього проходили заняття з англійської мови потім веселі розважальні ігри, що допомагають розвитку мовних навичок школярів.

Учнів чекали цікаві ігри для повторення та вивчення нової лексики. Також розгадували кросворди, ребуси. Читали казки, вірші, на основі прочитаної казки учні інсценували, розучували музичні фізкультхвилинки та співали на англійській мові, перегляд мультфільмів англійською мовою.

Учні із зацікавленням виконували поставленні перед ними завдання. Найбільше дітям сподобалися ігри, читання казок та відтворення її в ролях. Кожен з учнів зумів проявити себе в певному завданні. 

                                                    

                                                    

                                                     

Переглядів: 79 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]