Небесній сотні присвячується

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому.

Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими учнів та вчителів Лісівського НВК. 19 лютого відбулася Лінійка - реквієм, присвячена пам’яті героїв Небесної сотні. Лінійку розпочала директор НВК Людмила Кіндратівна Кузло.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, які віддали своє життя за перемогу правди над несправедливістю, за людську гідність і щасливе майбутнє свого народу.

Цілу бурю емоцій і навіть сльози викликав вірш: «Вони загинули за нас весною», якого продекламувала Олександра Вікторівна Бордакова з високим піднесенням.

Шкільний бібліотекар організувала виставку «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!».

Почуття єдності та національного українського духу об’єднало учнів та вчителів під час виконання Гімну «Ще не вмерла Україна».

Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

А сотню вже зустріли небеса..

Летіли легко, хоч Майдан ридав..

І з кров ю перемішана сльоза....

А батько сина ще не відпускав..