"Незгасне свіча..."

Щороку в четверту суботу листопада світ вшановує пам'ять жертв Голодомору. Цей день пам'яті – унікальна нагода всім: дітям, батькам, політикам, громадським діячам замислитися над цією трагедією, над геноцидом українського народу.

За один рік, з 1932 по 1933 рік, близько 10 мільйонів українців загинули голодною смертю від штучно створеного Голодомору - Геноциду, який був направлений проти українського селянства. Саме селяни були головними носіями української мови та хребтом української нації. Голодомор знищив мільйони, та не зміг зламати Український дух та волю.

24 листопада в Лісівському навчально-виховному закладі пройшов вечір-реквієм. Під час цього вечора був показаний спогад одного із очевидців, який нагадав присутнім про тяжкі нелюдські випробування, які випали на долю українців. Багато глибоких та змістовних слів було сказано ведучими реквієму, основним меседжем яких був заклик довічно пам’ятати про закатованих у ті страшні голодні роки.

По завершенню вечора-реквієм хвилиною мовчання школа вшанувала пам'ять жертвам Голодомору.

Переглядів: 422 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0