НОВИЙ РІК — ТАЄМНИЧЕ, ЗАГАДКОВЕ СВЯТО

Одним із найбільш очікуваних зимових свят є Новий рік — пора привітань, подарунків та незабутніх вражень. У шкільному житті Лісівського НВК ця подія займає ключове місце.

25 грудня була проведена новорічна програма для початкових класів, яка складалася з хороводів, конкурсів, пісень. Неповторні новорічні костюми, артистизм учасників та дитяча зацікавленість зробила дійство новорічною казкою.

У другій половині дня своє Новорічне свято організували учні 5-9 класів. Велика кількість учасників з яскравими номерами влаштували справжнє незабутнє шоу.

Урочисто та весело провели старий рік та зустріли новий учні та вчителі нашої школи. Приготування до свята розпочалися заздалегідь. У залі, як завжди, атмосфера взаємопідтримки та затишку, адже тут Новий рік святкує шкільна родина.

Вечір запам’ятався багатьом своєю насиченістю, позитивними емоціями та веселим сміхом.

Переглядів: 571 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0