Останній дзвоник

Стоїмо ми врочисто й святково,

Рік навчальний скінчився для нас.

І на серці так легко, чудово -

Це веселий і радісний час!

26 травня, в цей день в Лісівському НВК пролунав останній дзвоник, який символізував завершення ще одного навчального року. Цього дня чекали всі: учні, вчителі та батьки. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і щирі слова привітання – все це свято останнього дзвоника.

З вітальним словом до учнів, їх батьків, педагогічного колективу та гостей звернулася директор школи Кузло Л.К., яка привітала зі святом та подякувала за плідну та результативну роботу у цьому навчальному році. Проаналізувала роботу закладу за навчальний рік завуч по навчально-виховній роботі Кузло А.Л.. Після цього відбулася церемонія нагородження учнів, які показали хороший результат на олімпіадах та конкурсах різних рівнів.

На свято останнього дзвоника завітали майбутній перший клас, які з нетерпінням чекають цікавої подорожі країною знань.

Веселих канікул та приємних вражень!

Переглядів: 423 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0