Памятаємо! Перемагаємо!

День Перемоги – це свято, яке не може залишити байдужим нікого. Ні ветеранів, які пройшли пекло війни, ні їх дітей, які перенесли складні часи післявоєнного періоду, ні онуків та правнуків, які виросли на героїчних і болючих спогадах дідів та прадідів.

Ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя за наше сьогодення.

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні,  висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни у Лісвському НВК протягом 6-10 травня проведено ряд заходів. Зокрема, активно включилися учні 1-9 класів у загальношкільні акції «Символ Перемоги власними руками» та «Голуб миру".

8 травня пройшла урочиста лінійка до Дня пам’яті та примирення, в ході якої проведено флеш-моб «У кожного на грудях є червоний мак»  та випущено синьо жовті  повітряні кульки із символічними голубами миру.

Учні 5-9 класів разом із cвоїми наставниками відвідали місця поховання ветеранів війни та поклали квіти на їх могили. Проведено зустріч із сім’єю мобілізованого односельця Логвіна В.В.

Цікаво пройшов вечір фронтової лірики  «Україно, пам’ятай своїх героїв!»

Oсобливо всім запам’ятався Танець «Діти Землі – за світ без війни», який подарували дівчатка 5-го класу.

Красиво звучали різні пісні, особливо зі сльозою на очах звучала пісня «9 Травня».

Для любих матусь учні початкових класів подарували дуже гарний танок «Черевички».

Проведення заходів з національно-патріотичного виховання школярів продовжаться і надалі.

Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей. Будемо ж гідні ратного і трудового подвигу наших батьків. Зробимо все від нас залежне, щоб розквітав, ставав красивішим і заможнішим рідний край. Нехай земля радує щедрим колосом, а чисте, мирне небо – сонячними погожими днинами, рясним, своєчасним дощем.

Шановні ветерани!

Щиро вітаємо Вас із Днем Перемоги!

Ми низько вклоняємося Вашій мужності і Вашому подвигу!

Здоров'я Вам, щастя людського!

Добра, терпіння, любові!

Миру і злагоди в родинах!

Пам'ять про героїчне минуле українського народу навіки залишиться у наших серцях.

Переглядів: 599 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0