Шевченківські дні

Поки живуть люди,

Поки з неба сонце сяє,

Тебе не забудуть!

Щороку у березні ми відмічаємо дні пам'яті славного сина України, генія нашого народу, Великого Кобзаря, Тараса Григоровича Шевченка. Ось і у ці весняні дні з метою вшанування пам'яті Великого Кобзаря, з 6 по 10 березня у Лісівському НВК відбулися урочистості, присвячені 203-річниці з Дня народження поета і художника.
10 березня відбувся тематичний вечір "Кобзаре! Твоя слава не вмре, не поляже!", була проведена виставка малюнків дітей до творів поета. Учні підготували виступи та композиції, присвячені славній даті. Також учнями була підготовлена інсценізація твору "Тополя".

Пролунали невмирущі та незабутні рядки поезії Шевченка, елементи його біографії, а також вірші інших поетів, присвячені Кобзарю, виконувалися пісні на слова поета.

Керівниками тижня вшанування Т.Г.Шевченка стали вчителі української мови та літератури Мерзун О.Ю. та Кузло А.Л.

В м. Дубровиця був проведений районний конкурс читців-декламаторів "Живи, Кобзарю в пам'яті людській!", в якому прийняли участь учениці Лісівського НВК, Колошинська Софія (8 клас) та Петрович Діана (8 клас).

Переглядів: 447 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0