СВЯТИЙ МИКОЛАЮ - прийди до нас з раю!

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.

19 грудня у Лісівському НВК зустрічали свято Миколая  віршами та  піснями.

Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні школи були слухняними, то Святий Миколай завітав до них на свято та вручив подарунки. Цього року Святим Миколаєм для дітей став житель с. Лісове, Сергій Макаренко, який виділив кошти на покупку подарунків, за що учні були вдячні. Діти із задоволенням отримали подарунки.

Переглядів: 436 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0