"Великодній кошик-мандрівник"

Великдень — найбільше християнське свято. Цей день вважається днем Воскресіння Ісуса Христа.

Свято великодня – це дрібні вогники свічок навколо церкви, гарно прибрані кошики з паскою, крашанками та іншими стравами великоднього столу, дзвінке і величне «ХРИСТОС ВОСКРЕС!», яке своєю священною силою об’єднує усіх присутніх людей. І якась невимовна радість, що заповнює груди. І почуття добра та бажання у цей величний день стати кращим, пробачити, забути земні тривоги.

Завітало велике свято Пасхи і у нашу школу. У пасхальний тиждень в нашому закладі, під керівництвом завуча школи Кузло Алли Леонідівни, проведено свято-вистава «Великодній кошик-мандрівник». Діти в театралізованій формі показали всю красу та велич цього свята.

Тож хай цього дня, ніби свічка у пасці,

замиготить надія на світле майбутнє.

Хай на церковному подвір’ї теплий вітер

грайливо розплутує нам волосся.

Така вже у нього місія — понести по всій Україні:

«ХРИСТОС ВОСКРЕС! — ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!»

Переглядів: 481 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0