Відкриття табору "Веселка"

Ось і прийшло воно - довгоочікуване літо. Прийшло у теплих променях cонця, свіжій зелені трав, яскравому і духмяному різнобарв'ї квітів. Яка це прекрасна і дивовижна пора відпочинку, знайомств, улюблених забав, цікавих екскурсій і походів. Всі люблять і чекають літа, а особливо діти.

29.05.2017 року розпочав свою роботу пришкільний денний табір «Веселка».

Свято відкриття табору розпочали урочистою лінійкою, під час якої начальник табору, Войтович Н.В., ознайомила дітей з планом роботи табору.

Зі словами привітань до дітей звернулася директор Кузло Л.К. Вона побажала усім активного і безпечного відпочинку, доброго настрою, співпраці вчителів та учнів, і дарувати один одному посмішку. Упродовж дня учні разом із вихователями, Жученя С.Г. та Чудінович О.С., займалися загоновими справами: складали назву, девіз та емблему загону, а також малювали стінгазету свого загону. Крім цього були проведені цікаві та веселі конкурси.

По завершенню дня були підведені підсумки та представлені загони.

Сподіваємось, що відпочинок у таборі буде гарним та змістовними, а літні канікули веселими.

Переглядів: 480 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0