Випускний вечір!

Ось і пролунав останній дзвінок, позаду іспити — на порозі випускний бал! Останнє шкільне свято для учнів, бо завтра вони вже самостійні люди, не залежні від уроків і вчителів, бо школа позаду, але всі думки зв’язані з нею, бо ж у ній прожито 9 років свого життя.

8 червня 2018 року такий хвилюючий випускний вечір відбувся в Лісівському НВК для учнів 9 класу. Для випускників це була незабутня мить прощання з шкільною партою, друзями, вчителями. Промайнули роки навчання, і залишили після себе теплі, приємні спогади. Серце кожного учня було переповнене хвилюванням перед майбутнім дорослим життям.

В цей святковий день з словами вітання до випускників звернулися секретар сільської Лісівської ради Кот О.В., директор школи Кузло Л.К, заступник з навчально-виховної роботі Кузло А.Л., вчителі, батьки, друзі. Всі побажали дітям мирного неба над головою, наполегливої праці в досягненні мети та на благо України. Для всіх, а особливо для самих випускників, приємним сюрпризом став танець мам.

На завершення випускники відпустили кульки із своїми мріями в небо, які в майбутньому їх наздоженуть.

Переглядів: 492 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0