"Вклонімося жінці до землі!"

Святкування 8 березня — традиція, яка триває багато років. Вона зачепила не тільки дорослих, але прищеплюється з дитинства, як данину поваги жінці, матері. Тому щороку в школі хлопчики разом з вихователями готуються вітати своїх дівчаток. Не було забуте це свято і цього року в Лісівському НВК.

Воістину небесна і земна,

Заквітчана і терном і барвінком,

Свята і грішна, рідна, чарівна,

Повіки будь,

Повіки слався, жінко!

З такими словами до всієї жіночої половини звернулися учні Лісівського НВК. Найкращі та найтепліші слова-привітання лунали на святі. Звучали пісні, були проведені веселі конкурси. Для мам, бабусь та вчителів були вручені подарунки, які учні зробили самі.

Радісні посмішки майоріли на обличчях присутніх.

Переглядів: 435 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0