Тиждень безпеки життєдіяльності

Безпека – це життя людини,

Безпека – це наше майбуття.

Прийміть до серця світ природи –

Прекрасне буде всіх життя!

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

З метою набуття у підростаючого покоління навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я і життя людей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, залучення дітей до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності з 7 по 11 травня 2018 року у школі проведено Тиждень безпеки життєдіяльності.

Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань здорового способу життя та безпеки життєдіяльності було охоплено 100% учнів навчального закладу:

Відповідно до тематики Тижня в комплексі були проведені заходи:

- загальногімназійна лінійка, присвячена відкриттю Тижня;

- тематична газета до проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності учнів;

- заняття про надання першої долікарської допомоги (медичний працівник закладу Грицюк О.Г.);

- конкурс на кращий учнівський малюнок на тематику Тижня у 6-7 класах (вчитель образотворчого мистецтва Гурик О.М.);

- конкурс стіннівок на тематику Тижня в 6 - 9 класах;

- виховні години, години спілкування, ігри, конкурси на тематику Тижня.

Завершився Тиждень безпеки життєдіяльності проведенням Дня цивільного захисту, в ході якого з учнями та працівниками закладу були проведені теоретичні та практичні заняття з відпрацювання дій в умовах виникнення надзвичайної ситуації - пожежа у навчальному закладі. В цей день пройшла естафета, експрес - гра за такими станціями: Юні рятувальники, туристична, техногенна безпека, смуга перешкод, розведи вогнище, перша домедична допомога, особисто-командний залік з фізичної культури. По завершенню гри були підведені підсумки Тижня безпеки життєдіяльності та Дня цивільного захисту.

Переглядів: 444 | Додав: 7777 | Рейтинг: 5.0/1