Зустріч з воїном АТО

Нещодавно у Лісівському НВК відбулася зустріч з воїном АТО Логвіном Володимиром Валерійовичем, нашим односельцем, який з березня 2015 р. перебуває в зоні АТО у складі 92 окремої механізованої бригади. Прибувши у відпустку, Володимир Валерійович, прийшов на зустріч з нашими школярами. Не помітно спливали хвилини зворушливої зустрічі. З великою увагою слухали учні розповідь воїна про будні на передовій, розглядали бойові експонати, ставили багато запитань.

При підготовці до цієї зустрічі учні провели благодійну ярмарку «Спільними зусиллями» (збір коштів для забезпечення потреб військовослужбовців); свято-реквієм, присвячене захисникам рідної землі, їхньому бойовому подвигу: «ЗА ЧЕСТЬ. ЗА СЛАВУ. ЗА НАРОД!»; виготовили обереги та намалювали малюнки побажання для воїнів АТО.

Бажаємо нашому односельчану Логвіну В.В. та його бойовим побратимам швидкого повернення додому, а нашій Україні миру та злагоди.

Переглядів: 698 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0