"Чиста вулиця, чисте село, чиста планета"

В Лісівському НВК стала гарною традицією з початком весни проводити екологічний марафон, і цей рік не був виключенням. Екологічний марафон проходив під назвою «Чиста вулиця, чисте село, чиста планета». До екологічного марафону були залучені як учні, так і працівники школи.

У ході марафону спільними зусиллями учнів 7 класу, вчителів та працівників технічного обслуговування була прибрана шкільна та пришкільна території, обкопано клумби та газони, упорядкувано спортивний майданчик.

Учні 2, 3 та 5 класів разом із вчителями початкових класів, з гарним настроєм та трудовим ентузіазмом, провели рейд вулицями села та на зупинках нашого села.

Вчителі та учні 6 та 8 класів разом із жителями села долучилися до впорядкування і прибирання кладовища.

Переглядів: 528 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0