Лісівський заклад дошкільної освіти "Пролісок"

(на даний час окрема юридична особа)

тел. 7-01-15

вул. Центральна, 16

село Лісове

Дубровицького району

Рівненської області

Кузло Ольга Григорівна

Директор закладу дошкільної освіти "Пролісок",

ЗДО (ДНЗ) був відкритий у 1978 році.
Робочий час: з 8.30 до 17.30.
П'ятиденний робочий тиждень.
Тривалість перебування дітей в дитячому садку 9,5год на добу.
В дитячому садку 1 різновікова група.
Кількість дітей - 19.
Кількість штатних одиниць -5
Плануючи роботу Лісівського дошкільного підрозділу на 2018-2019 рік вважати за доцільне:
  • планувати навчально-виховний процес в дошкільному закладі відповідно до змісту програми "Українське дошкілля", рекомендацій міністерства освіти і науки України;
  • продовжувати планування освітньо-виховного процесу на конкретизацію та визначення змісту і форм роботи з дітьми;
  • удосконалювати стратегію і тактику взаємодії педагогів з батьками, змінюючи форми роботи з ними на індивідуальні і групові;
  • скоординувати і проводити тестування педагогів з метою підвищення їх педагогічної компетентності.
Діяльність дошкільного підрозділу в 2018-2019 н.р. продовжує спрямувати щодо вивчення науково-методичної проблеми "Особистісно-орієнтоване виховання та розвиток  дошкільників, як умова формування їх життєвої компетентності.
Зважаючи на аналіз освітньої роботи у 2017-2018 н.р., враховуючи досягнення і перспективи розвитку педколективів разом з батьками і громадськістю визначає такі пріоритетні завдання на 2018-2019 н.р.:
  1. Надати пріоритет повноцінному розвитку особистості дитини з молодшого віку, формувати її соціально-психологічного, фізичного потенціалу.
  2. Збагатити мовленєві здібності і підтримувати субкультуру дітей дошкільного віку.