Контактна інформація:

Веб-сайт: Lisove-school.ucoz.ua

E-mail: lisovenvk2@ukr.net

Історія школи:

Використовуючи спогади старожилів, розповіді вчителів-пенсіонерів, члени учкому Лісівського НВК відновили історію розвитку шкільної справи в Лісовому (до 1961 року - Заморочення).

Вони ведуть історію школи із початку XXст., коли наше село було під владою Польщі. Спочатку школа була невеличкою. Тут було тільки чотири класи. І діти всіх чотирьох класів навчалися в одній кімнаті. Звичайно навчання велося тільки польською мовою. Основним предметом було вивчення закону Божого. Кожного дня перед початком занять діти читали польську молитву.

Пізніше, приблизно всередині 30-х років, було збудоване нове приміщення школи. Школа стояла на найвищому місці в селі, була найкращою спорудою того часу. Збудована вона була з дерева, всередині стіни теж були оброблені деревом, а по низу викладена кахлями. В цій школі діти ставили вистави, звичайно на польській мові. Всі вистави були на релігійну тематику. Наші дідусі і бабусі ще й досі пам'ятають уривки тодішніх віршів і пісень.

Нажаль, в роки війни це приміщення було спалене. Після війни школа знаходилась у пристосованих приміщеннях, здебільшого у хатах окремих жителів села. Після війни в Замороченні (тодішній назві села Лісове) почала працювати семирічна школа. В школі було дві класні кімнати, одна досить темна. Вчительська кімната була шириною 1,5м, а довжиною 2м. Учні молодших класів вчилися разом. Старшокласники були в основному переростками (були учні по 17-18 років).

Початкова школа у селі Лісове (до 1961 року - Заморочення) була   відкрита ще у часи панської Польщі.

Після 1939 року школа існувала у пристосованих приміщеннях (селянських хатах). Після 1945 року було відкрито Замороченську семирічну школу, яку у 1956 році реорганізовано у початкову.

З 1977 року у селі відкрито Лісівську восьмирічну школу, яка у 1989 році була реорганізована у загальноосвітню школу I-II ступенів.

З 28.08.2018 року заклад освіти функціонує як філія І ступеня Сварицевицького НВК, на даний час Сварицевицький ОЗЗСО І-ІІІ ступенів

До 1980 року навчально – виховний процес здійснювався у одному приміщенні у дві зміни. У 1980 році збудовано нове приміщення для початкової школи. Тут же знаходяться їдальня та майстерня. У 1986 році збудовано спортивний зал. У 2006-2007 роках було реалізовано проект "Поліпшення матеріально-технічної бази школи" громадською організацією "Злагода" при підтримці Чорнобильської програми відродження та розвитку.

Сьогодення школи:

Навчально-виховний процес для 23 учнів ( 2,3,4 класи) здійснюється в одну зміну у двох приміщеннях.
У першому корпусі школи знаходиться 3 класні кімнати і комп'ютерний клас, загальною площею 170 кв.м.
У другому корпусі школи розміщено музичну та ігрову кімнати загальною площею 60 кв.м.
У школі наявний комп'ютерний клас, у якому знаходиться 3 комп'ютери.

Наявні спортивний зал, внутрішні санвузли.
Освітній процес забезпечують завідувач філії, 6  учителів початкових класів ( 1 учитель-відпустка по догляду за дитиною до 3 років), 0,5 ставки асистента учителя (інклюзивна освіта) з яких вісім  мають вищу освіту, 1 неповну вищу,  троє - звання "старший вчитель".
Обслуговуючий персонал -3 чоловіки:

опалювач, прибиральниця, сторож
Медсестра -0.25 ставки.

Учні закладу забезпечені гарячим харчуванням.