День бантиків

6 червня у пришкільному таборі «Веселка» проходив День бантиків.

На одязі у дітей майоріли чудові різнокольорові бантики. Традиційно день розпочинали із зарядки та організаційної лінійки, на якій учні були ознайомлені про план роботи на день.

В цей день в 6 та 7 класах був проведений мовний табір з німецької мови, керівником є Мерзун Оксана Юріївна. Учні працювали над завданнями, а також був перегляд мультфільмуів на німецькій мові, такі як "Der Wind und die Sonne", "Vier Freunde".

Для 5 та 8 класів Жученя Світлана Григорівна провела КВК на тему «Птахи». Учні злагоджено та активно працювали в командах, і команда переможців отримала солодкий подарунок за свої знання.

Після обіду відбувся конкурс «Хто кращий», в якому змагалися дівчата проти хлопців. Діти весело та цікаво проходили всі конкурсні завдання, але найбільше їм сподобався музикальний конкурс. Перемогу в цьому конкурсі отримали хлопці.

З посмішками на обличчях учні поверталися додому.

Переглядів: 399 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0