День Святого Миколая

19 грудня в Україні святкують День святителя і чудотворця Миколая. Він вважається захисником бідних і знедолених. Найбільше його люблять діти, які упродовж року намагаються бути чемними і старанними. В очах дітей Миколай був і є "почесним охоронцем".

Вони свято вірили і вірять в існування доброго захисника Миколая і намагаються не гнівити його. І тоді Святий принесе дарунки та солодощі.

У Лісівському НВК зустрічали свято Миколая віршами та піснями. Янголятка, чортики, зірочки та казкові герої – юні актори показали чудову виставу. Після урочистої частини всім вихованцям чудотворець Миколай подарував солодкі презенти.

Цьогорічне свято запам’ятається усім присутнім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.

Переглядів: 418 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0