День Учителя завітав у школу!

Ранок другого жовтня зустрічав любих вчителів Лісівського НВК чарівними мелодіями про учителів у фойє школи. Голосне учнівське  «Вітаємо!» звучало часто  й щиро. Приємні вітальні слова чекали своєї участі на вітальних листівках, виготовлених класними колективами. А на великій перерві вчителі та працівники школи мали змогу відпочити на святковому концерті. Чарівні пісні, неймовірні танцювальні па та щемливі  вірші лунали з вуст таких рідних для Вас, учителі, дітей.

Свято минуло, залишивши присмак радості, любові, взаємопідтримки і єднання двох найважливіших шкільних ланок – учнів та учителів !

Життя учителя – як на долоні
По краплі душу іншим віддає,
Хоч вчора втома нелюдська, сьогодні
Любові й праці він не знає меж.
Хвилина вільна рідко випадає,
І осінь рано тулиться до скронь,
Ви не сумуйте, світ весь зігріває
Учительських сердець палкий вогонь!

І хоча іноді вони, дітлахи, завдають прикрості, турбують своєю нечемною поведінкою та вчинками, знайте, вони люблять Вас! Ви – найкращі вчителі в Україні! Залишайтеся завжди такими щирими, суворими та справжніми асами своєї справи, свого покликання! Зі святом!

Переглядів: 486 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0