День захисника України у Лісівському НВК

14 жовтня є особливим днем для українців, він поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічні.

З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління 13-15 жовтня 2015 року у Лісівському НВК відбулися заходи, присвячені  Дню захисника України та  українського козацтва, святу Покрови Пресвятої Богородиці.

Для учнів 1-4 класів було проведено Світлину пам’яті «Україна мати. Вміють її захищати!»

А для учнів 5-9  класів Свято-реквієм, присвячене захисникам рідної землі, їхньому бойовому подвигу: «ЗА ЧЕСТЬ. ЗА СЛАВУ. ЗА НАРОД!».

Учні Лісівського НВК з радістю взяли участь у Благодійній ярмарці «Спільними зусиллями» (збір коштів для забезпечення потреб військовослужбовців), де було зібрано 1500 грн.

Ми – єдина країна! Попри всі негаразди, ми прагнемо одного – спокою, миру та чистого блакитного неба над головою.

Переглядів: 468 | Додав: 7777 | Рейтинг: 2.0/1