Готуємо надійну зміну!

Тільки нещодавно залишили стіни рідної школи випускниці Кузло Ірина та Кузло Катерина. Відповідальні школярки, відмінниці, такі різні за інтересами, темпераментами, але професію обрали однакову – вчителів початкових класів.

З 12 січня по 20 лютого 2015 року  працювали на робочих місцях вчителів початкових класів у Лісівському НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. – ДНЗ» студентки-практикантки 4 курсу групи 42-п Ржищівського гуманітарного коледжу Кузло Ірина Костянтинівна та Кузло Катерина Костянтинівна .

Під час проходження педагогічної практики у 1 класі (керівник Пилипчук Оксана Володимирівна) та в 3 класі (керівник Бордакова Олександра Вікторівна) виявили старанність та організованість, вміння доступно й цікаво подати навчальний матеріал, використовували особистісно-орієнтований підхід до учня. Чітко визначали освітні, виховні та розвивальні цілі та завдання, винятково старанно готувалися до кожного з уроків.  Дбали про культуру мовлення, пізнавальну активність школярів, враховували інтерес до предмета.

Практикантки продемонстрували відмінні знання методики викладання предметів початкової школи. Ці знання та вміння були вдало використані на показових уроках грамоти (письма) та природознавства. Ірина Костянтинівна і Катерина Костянтинівна отримали схвальні відгуки дирекції школи та майбутніх колег щодо проведених заходів. Загальна оцінка педагогічної практики 5 (п’ять).

Описание: E:\Сценарії 2014-2015 н.р\Фотогалерея Шкільні свята)))\Відкритий урок практикантки Ірини\IMG_20150210_102247.jpg

Описание: C:\Users\w\YandexDisk\фото\Camera\IMG_20150209_102326779.jpg

Описание: E:\Сценарії 2014-2015 н.р\Фотогалерея Шкільні свята)))\Відкритий урок практикантки Ірини\IMG_20150210_101839.jpg

Переглядів: 974 | Додав: 7777 | Рейтинг: 2.0/1