Космічні фантазії

ХХ століття скрилося за небосхилом і залишило по собі величезну кількість історичних подій, які наші нащадки будуть розкладати по поличкам під назвами: “вагомі”, “менш вагомі”. Але така подія, як політ в космос, а далі – підкорення космосу, – безумовно, буде передувати за інших.    Космос – тема актуальна і сьогодні, іще більше – майбутнього. Тому особливо приємно усвідомлювати, що розробкою її займаються не тільки дорослі, а й діти, яким жити в 21-му столітті, творити, наближати земне до надземного.

Саме тому учні Лісівського НВК не могли не взяти участь у всеукраїнському гуманітарному конкурсі “Космічні фантазії”, який проводиться з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості у дослідженнях Космосу, підвищення своїх знань у галузі природознавчих та гуманітарних наук. Пропонуємо вашій увазі роботи наших учнів, які перемогли у шкільному етапі цього конкурсу у розділі «Космічне мистецтво.

Грицюк Євген, учень 9 класу і його робота «Мирний космос»

Грицюк Ольга, учениця 6 класу і її робота

«Літаюча тарілка»