20:36
Квест "Правила дорожні знай - життя й здоров’я оберігай!"

     Тиждень безпеки дорожнього руху, який проходив з 12.09. по 16.09. 2016 року, був присвячений безпеці дітей на дорозі.

      Щороку на автошляхах України гине понад 4 000 осіб та більш ніж 30 000 людей отримують травми, ДТП є першою за поширеністю причиною смерті молоді у віці від 15 до 24 років та другою серед дітей у віці від 5 до 14 років. Тому мета тижня: повторити, узагальнити та систематизувати знання учнів про правила дорожнього руху та дорожні знаки; знаходити і виправляти помилки дітей в життєвих ситуаціях; мобілізувати пам'ять учнів та швидкість реакції; розвивати бажання йти до своєї мети,створення умов, що сприяють закріпленню дружніх відносин в учнівському колективі; розвиток уяви, винахідливості; виховання поваги один до одного, почуття відповідальності.

    Учні активно приймали участь у квесті, який підготувала вчитель основ здоров`я Лящук Л. І. « Правила дорожні знай - життя й здоров’я оберігай!» Команди переміщалися від станції до станції та виконували різноманітні завдання. Змагання показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

   Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

 

    

    

Переглядів: 225 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]