Методична робота Лісівського НВК

Творчо проходять засідання методичних об’єднань у Лісівському НВК. Керівники МО намагаються співпрацювати з колегами плідно і цікаво, використовуючи нетрадиційні форми роботи обміну думками, досвідом, професійними надбаннями.

У нас відбуваються не тільки круглі столи, доповіді, творчі звіти, консультації, а й тренінги, майстер-класи, практикуми. Керівник МО класних керівників Пилипчук О.В. провела засідання у формі майстер-класу «Я роблю це так…» з теми «Впровадження нетрадиційних підходів щодо оздоровлення учнів».

Керівник МО вчителів початкових класів Бордакова О.В. співпрацювала із колегами, провівши тренінг з теми «Здоров’язберігаючі технології в початковій школі».

Переглядів: 465 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0