День вишиванки

Не перший рік у Лісівському НВК, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні та вчителі школи долучилися до акції “Одягни вишиванку” у третій четвер травня. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів, і учнів різних класів.

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою є одним із яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, а й засвідчуєш свою приналежність до української культурної традиції.

Вишиванка – це наша національна гордість!

Переглядів: 437 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0