"Перемога, свята Перемога!"

Вклоняємося Вічному вогню,
                                                                                  Вклоняємось доземно всім солдатам,

Що міряли дороги крізь війну,
                                                                             Щоб нам сьогодні мріяти й кохати

9 травня – День Перемоги. Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих – не забутній. Свято Перемоги – це свято зі слізьми на очах, це свято радісне і гірке. Радісне, бо принесло на нашу землю мир, гірке, бо ціна цієї радості – життя мільйонів наших співвітчизників.

9 Травня - день пам'яті і скорботи. Вклоняємося усім полеглим, схиляємо голови в журбі й задумі.

Все далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів. Цього року в Лісівському НВК проводилися заходи щодо відзначення річниці Дня Перемоги. Класними керівниками були проведені виховні години «Пам’яті героїв».

8 травня пройшла урочиста лінійка до Дня пам’яті та примирення, в ході якої проведено флеш-моб «Діти Землі – за світ без війни» та випущено синьо-жовті повітряні кульки із побажаннями для майбутнього України.

Бібліотекарем школи Грицюк Р.В. організована експозиція в шкільній бібліотеці присвячена до 9 травня.

Переглядів: 487 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0