Початок веселих днів у школі

З 29 травня в Лісівському НВК розпочалися навчальні екскурсії та навчальні практики для учнів 1 – 8 класів.

У період з 29.05 по 08.06 для учнів 7 – 8 класів працює літній мовний табір «Smile».

Першого дня в початкових класах навчальні екскурсії розпочалися святом «Днем іменинника». Весело і цікаво були проведені конкурси, змагання, лотерея. Дітям дуже сподобалися розваги «Знайди своїх», «Найспритніший читач», паузи відпочинку, руханки та пісні.

Для учнів 7 – 8 класів було урочисте відкриття мовного табору «Smile». В цей день учні були поділені на загони. Кожен із загонів обрав свою назву та девіз. Упродовж дня учні виконували різноманітні завдання, створювали стінгазету свого загону. На при кінці дня загони представили себе. Таким чином у літньому мовному таборі «Smile» було створено 2 загони: І загін – «Coca - Cola», ІІ загін – «Friends».

На завершення дня для дітей були проведені спортивні ігри.

Переглядів: 425 | Додав: 7777 | Рейтинг: 3.5/2