Шевченківські дні

Я так її, я так люблю
Мою Україну убогу...

Тарас Шевченко — великий легендарний поет, художник-мислитель, палкий захисник соціальних та національних інтересів українського народу, великий борець за волю свого народу, свого краю, права українського народу за його вільний суверенний розвиток. Його безсмертна спадщина — це вершина людського генія.

Традиційно у ці березневі дні по всій Україні вшановують Кобзаря. До відзначення річниці Т.Г.Шевченка  вчителями - предметниками, класними керівниками та педагогом - організатором було розроблено та проведено  тематичні заходи, спрямовані на громадсько-патріотичне та національне виховання учнів школи , на формування моральних та духовних цінностей  .

З великим піднесенням та патріотизмом читали учні поезію Т.Г.Шевченка, готували повідомлення про життєвий шлях Великого Кобзаря, брали участь у шкільному етапі мистецької акції «Мій Шевченко», переможцем якого став учень 8-го класу Грицюк Євген. Бажаємо йому перемоги на вищих рівнях!

Сьогодні слово Шевченкове звучить як ніколи актуально, бо має воно не лише мистецьку, а й пророчу силу:

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люди на землі.

Переглядів: 527 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0