"Ти і твоє здоров'я"

санітарно-просвітницької і

профілактичної роботи

«Ти і твоє здоров`я»

На виконання наказу по навчальному закладу від 30.01.2017 р. №7 «Про проведення місячника санітарно-просвітницької та профілактичної роботи «Ти і твоє здоровя», та з метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіння основами здорового способу життя, навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки у Лісівському НВК протягом лютого 2017 року було проведено ряд заходів.

На   нараді при директору (28.02.2017 р.) розглянуто  питання «Про стан роботи у навчальному закладі з попередження травматизму учасників навчально-виховного процесу.

Класними керівниками проведено  такі заходи:

• Інсценізація  казки «Візит до стоматолога», складання пам’ятки «Компютерна гра чи залежність» (3 клас)
  • Перегляд мультфільму «Азбука безпеки на дорозі тітоньки Сови», гра-тренінг «Вчимося правильно ходити та формуємо поставу» ( 2 клас)
  • Вікторина «Знати, вміти, діяти в надзвичайних ситуаціях», виконання тестових завдань «Що ти знаєш про ВІЛ, СНІД?», навчально-тренувальне заняття «Надання першої медичної допомоги» (5 клас)
  • Тренінг «Здоровим бути - престижно», реалізовано навчальний проект «Шкідливі звички, їх вплив на життя та здоровя людини» (7 клас)
  • Колективна творча справа «Подорож у країну здоровя»
  • Конкурс публіцистичних творів на тему «Твоє життя – твій вибір»

Аналіз проведених заходів показує, що більшість із них носили практичний характер, вимагали від учнів реалізації певних практичних дій, сприяли виробленню навичок здорового способу життя.

Переглядів: 407 | Додав: 7777 | Рейтинг: 0.0/0