Скільки ніг у слона?Зебри?Крокодила?Змії?Над такими питаннями працювали учні 2 класу на уроці англійської мови під керівництвом вчителя Красько Людмили Сергіївни.Завдяки інтеграції декількох навчальних предметів,урок був творчим та цікавим.Учні не лише вивчали назви тварин англійською мовою,навчались робити усний опис тварин,а й створили цікаві словнички-кубики.Які виглядають яскраво та стимуюють учнів до нових знань.Зокрема діти ставили запитання своїм однокласникам стосовно зовнішнього вигляду тварин,якого розміру?,скільки ніг?,чи має крила? і т.д.Використовуючи подібні форми роботи учні з захопленням працюють на заняттях,адже вони самі створюють щось цікаве та корисне.Бо словнички-кубики,не лише засіб вивчення нових слів,а й чудовий предмет для гри,який можна використовувати щоденно.

Переглядів: 296 | Додав: 7777 | Дата: 16.01.2020 | Коментарі (0)